Výsledky výstav KCHŠH » Speciální výstava KCHŠH Náměšť na Hané 2019

Příspěvek byl zveřejněn dne 14.6.2019.

Klubová speciální výstava - Náměšť na Hané, 1. 6. 2019
Posuzovala paní Stanislava Janická

Výsledky ke stažení

Výsledky Klubové speciální výstavy - Náměšť na Hané, 1.6.2019
Bernský nízkonohý honič - feny
třída mladých Betty Viešƛansky dvor Krejčíková Martina Václavík Miroslav V1, CAJC, BOJ, BOB
Bernský honič - psi
třída dorostu Edmond Aurita Kitta Feixová Michaela Janická Stanislava VN1
Enzo Aurita Kitta Sommerová Jana Janická Stanislava VN
třída mladých Flaubert Franklin z Hulínského lesa Jalová Kelnarová Monika Janická Stanislava VD1
mezitřída Dante Aurita Kitta Višňovská Jana Janická Stanislava V1, CAC
třída otevřená Andrew the Prince Bencilla Kubáč Petr Janická Stanislava VD4
Cliff Aurita Kitta Michopulu Hana Janická Stanislava V1, CAC
Cowboy Clint Bencilla Prachařová Iva Janická Stanislava V2, Res.CAC
Crash Moravian Pride Pobořilová Eva Janická Stanislava VD
Chiquito Lady Bardotte Jalová Kelnarová Monika Janická Stanislava V3
třída vítězů Archibald Moravian Pride Todorová Leona Janická Stanislava V3
Deeogee Lady Dorotte Višňovská Jana Janická Stanislava V2, Res.CAC
Gentleman Finch Bohemia Hill Menšíková Radana Janická Stanislava V1, CAC, BOS, SV
třída veteránů Albert Hvězda z Větrníku Neuvirtová Dagmar Janická Stanislava V1, BOV
Bernský honič - feny
třída dorostu Leontine Lady Bardotte Krtková Monika Janická Stanislava VN1
mezitřída Danaé Aurita Kitta Půlpán Martin Janická Stanislava V1, CAC, BOB, SV
třída otevřená Becky Ladies Briggar Rozumková Miroslava Janická Stanislava V1, CAC
třída vítězů Golda Meir Bohemia Hill Menšíková Radana Janická Stanislava V1, CAC
Lucernský honič- psi
třída vítězů Bastien vom Glichenberg Krtková Monika Janická Stanislava V1, CAC, BOB, SV
Švycký honič- psi
třída mladých Kimaron Lady Bardotte Todorová Leona Janická Stanislava V1, CAJC, BOJ
třída vítězů Ingo Lady Bardotte Řeháčková Marcela Janická Stanislava V3
Izzy Lady Bardotte Feixová Michaela Janická Stanislava V1, CAC, BOS, SV
Uncas Bencilla Kubáčková Marie Janická Stanislava V2, Res.CAC
Švycký honič- feny
třída pracovní Ivaline Lady Bardote Půlpán Martin Janická Stanislava V1, CAC
třída vítězů Hedvika Lady Bardotte Krtková Monika Janická Stanislava V1, CAC, BOB, SV

 


 


TOPlist