Klub chovatelů švýcarských honičů
IMG
Drobečková navigace

Úvod > Klub > Aktuality > Klubové BZH 2023

Klubové BZH 2023Datum konání:
14.10.2023

Dobrý den,

mou milou povinností je Vás, vážení chovatelé Švýcarských honičů, informovat o našich klubových barvářských zkouškách honičů se zadáním čekatelství CACT a res. CACT konaných dne 14.10. 2023.

Bohužel čekatelství CACT a res. CACT nemohlo být zadáno z důvodu nenaplněné skupiny min. 6psů .

Tak snad příště bude účast hojnější  a čekatelství  bude moci být uděleno.

Tak jako vždy, proběhly naše  klubové BZH  ve spolupráci  s OMS Chomutov a VLS s. p. Divize Karlovy Vary, LS Dolní Lomnice a za to jim patří poděkování. Konaly se v prostoru VLS Lučiny – Doupovské Hradiště.  Rozhodčí delegovala ČMKJ Praha.

Než Vás budu informovat o výsledku zkoušek musím za klub a za sebe poděkovat .

V první řadě vůdcům našich předvedených psů. Za jejich zájem o naše lovecké plemeno, odhodlanost, nervy a píli s jejich chovanci. Bez nich by se zkoušky nekonaly a pro náš klub loveckých psů by to bylo velkou ostudou.

Na organizaci akce se nemalou měrou zasloužil náš předseda Mgr. Michal Füleky sám jeden z rozhodčích, který dokáže oslovit potřebné  a ti mu vyhoví a pomůžou : OMS Chomutov, VLS s.p. Divize Karlovy Vary, pánové Přemysl Mašek vrchní rozhodčí, Radek Hasenohrl rozhodčí , tým  pomocníků s přípravou stop a skvělou paní Maškovou s jejím výborným občerstvením a hlavně buchtami.

Výsledky klubových BZH: 

Jméno psa Plemeno psa  Vůdce Klasifikace
Benny Kravařské panství  Německý křepelák Martin Rajter  I. cena 
Alyeen Alpenglanz      Švycký honič  Martin Pulpán  I. cena 
Goofy Aurita Kitta Bernský honič Zdeněk Adámek  III. cena 
Nemo Lady Bardotte Lucernský honič Linda Kohoutková Sterly  

 

Gratuluji Všem za výsledky  a vážím si každého, kdo je ochotný pracovat se  Švýcarským honičem.

Závěrem bych chtěl ještě jednou od srdce poděkovat všem zúčastněným.

A na Vás všechny majitele Švýcarských honičů, bych si dovolil apelovat , pokud jste se ještě nezúčastnili se svými psy zkoušek z lovecké upotřebitelnosti, abyste je svým psům dopřáli ( Nemusíte být myslivci ani s nimi lovit).

Vlastníte lovecké plemeno a zkoušky z výkonu by měli být jedním z cílů tohoto chovu. Švýcarský honič si to zaslouží.

Náš klub Vám s výcvikem vždy vyjde vstříc a bude Vás ve vašem úsilí podporovat. (informace na stránkách klubu)

Více fotografií naleznete v sekci FOTOGALERIE - BZH

 

S přátelským pozdravem a myslivecké kynologii zdar Tomáš Franěk výcvikář KCHŠH